Restoranlar İçin Üyelik Modelinin Belirlenmesi

yemeksiparisi.com.tr üzerinde işletmeler için 2 farklı üyelik modeli bulunur.İşletmeler aylık abonelik paketini seçebilir veya %5 komisyonla çalışabilir. Komisyon oranı ile çalışmak isteyen işletmelerden her sipariş için %5 komisyon kesilir ve bu oran işletme hesabına yansıtılır.Komisyon ödemeleri,her ayın sonunda yapılmaktadır.

Restoran Ekleme

Siteye kayıt olan işletmeler, işletme hesabına girerek önce yemek kategorisi oluşturular ve ardından yemek menüsü girişini tamamlar. Bu işlemin nasıl yapılacağı hakkında bilgi almak istiyorsanız, Nasıl Çalışır butonuna tıklayın ve size söylenen işlemleri gerçekleştirin.

Bu işlemi bizim yapmamızı istiyorsanız,lütfen gerekli bilgileri (yemek menüsü,logonuz ve varsa menü resimlerini) info@yemeksiparisi.com.tr adrese gönderin.Tarafımızdan yapılacak menü giriş bedeli: 25+KDV tl dir.

Dine in Nedir

Dine in daha çok yurt dışında bilinen bir sistemdir. İşletmeniz için online rezervasyon almak istiyorsanız, yönetici hesabınızdan bu sistemi açabilir, rezervasyon almaya başlayabilirsiniz. Bu dinein sistemi sayesinde online masa rezervasyonu alabilir, restoranda kaç kişilik yer kaldığını anlık oalrak müşterilerinize aktarabilirsiniz.Türkiye'nin ilk dine in restoran sistemine kayıt olmak için buraya Tıklatın!


Atatürk mahallesi Ataşehir Bulvarı No 23 Turkey
İletişim 8503051390


RESTORAN MOBİL UYGULAMALARI