RESTORAN KAYIT - RESTORAN EKLE

12 AYLIK DİJİTAL QR MENÜ - RESTORAN KAYIT - ÜYE İŞYERİ

114.00₺

 • Restoran İlanı - Restoran Kayıt Üye İşyeri

  ✔ QR - dijital temazsız menü

  ✔ İşletme telefon yayını (İsteğe Bağlı)

  ✔ Android sipariş yönetim uygulaması kullanım hakkı

  ✔ Android müşteri uygulaması kullanım hakkı

  ✔ Tüm Siparişlerde sms ve push bildirim özelliği

  ✔ Sipariş sonrası tüm gerekli ayarlar ve menü girişi tarafımızdan yapılacaktır. Lütfen tüm bilgileri info@yemeksiparisi.com.tr adresine gönderin.

  Dikkat: Android müşteri uygulaması ile sadece kapıda ödeme alabilirsiniz. Müşterilerinize siteyi ve yemek sipariş uygulamasını kullanmayı önerin. Tüm sipariş akışını ister web üzerinden ister sipariş yönetim uygulamasından yönetin. QR Kodu (Dijital Menü) masalara ve cama yapıştırmayı unutmayın.

 • Üyelik Sınırı 365 gün
 • Aylık Sipariş Limiti : Limitsiz
 • Kullanım Limitsiz

1 AYLIK ÜCRETSİZ DENEME PAKETİ (YEMEKSİPARİSİ.COM.TR) RESTORAN KAYIT - EKLE - ÜYE İŞYERİ

0.00₺

 • 1. Ücretsiz QR Dijital menü ve yemek sipariş sistemi kullanım hakkı. (QR Dijital Menü Printle, masalara yapıştır, müşterileriniz telefonları ile QR kodu okutsun, temazsız şekilde yemek menüsünü görüntülesin.

  2. Google play'den restoran sipariş yönetim programını indirin, tüm yemek menülerinizi, gelen siparişleri ayrıca mobil program üzerinden yönetin!

  3. Müşterilernize, mobil sipariş programını kullanmasını önerin, etkileşiminizi arttırın, tüm verilen siparişleri anında görüntüleyin, sms ve mobil bildirim alın, tüm olup bitenlerden haberdar olun ve son olarak kapıda ödeme alın!

  3. Bu paket ile sadece kapıda ödeme alabilirsiniz. Online sanal pos için bizimle iletişime geçin, %8 komisyon oranı ile sizinle çalışalım.

  İşte size tam kapsamlı yemek sipariş programı. Daha fazla bilgi ve soru için lütfen bize yazın; info@yemeksiparisi.com.tr
 • Üyelik Sınırı 35 gün
 • Aylık Sipariş Limiti : 1000
 • Kullanım Limitsiz

Pazarkapı, Avrasya Pazarı No:39/213 61200 Ortahisar/Trabzon Turkey
İletişim +908503051390
info@yemeksiparisi.com.tr


RESTORAN MOBİL UYGULAMALARI